Losowy

Wyjazdy i kongresy

Szkolenia anglojęzyczne W ramach naszej pracy naukowej wykładowcy z naszego zespołu uczestniczyli w tych konferencjach, szkoleniach oraz wyjazdach ponadeuropejskich: Inżynieria bezpieczeństwa produktu (PSES), 2006 IEEE, WilnoWszechobecna wirtualna rzeczywistość (ISUVR), 2010 , LondynTestowanie oparte na defektach, 2005 IE

Czytaj więcej...

Kursy licencjackie – wyjazdy do Stanów

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Nasza agencja organizuje seminaria i programy wyrównawcze dla maturzystów przeprowadzających się do USA lub Anglii. Dają szansę one na zgodną z przepisami rekrutację do docelowej placówki akademickiej. Jak dotychczas organizowaliśmy m.in. tu wymienione warsztaty: 

Formalna definicja kursów nr E71/USA:

Programy z zakresu czytania i pisania zapewniają młodzieży wiedzę i umiejętność efektywnego korzystania z komputerów i technologii. Zazwyczaj zawartość kursu obejmuje ekspozycję na edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne i aplikacje do prezentacji, ale może również obejmować różne zastosowania komputerów we współczesnym społeczeństwie. Konkretna treść kursu jest zgodna z normami stanowymi w celu promowania umiejętności technologicznych uczniów. Szkolenia Computer Science Principles umożliwiają starszym dzieciom korzystanie z programowania, myślenia komputerowego i analizy danych w celu tworzenia cyfrowych artefaktów i dokumentów reprezentujących projektowanie i analizę w obszarach obejmujących Internet, algorytmy i wpływ, jaki mają one na naukę, biznes i społeczeństwo. Programy z zakresu Computer Science Principles uczą studentów wykorzystania narzędzi i technik obliczeniowych, w tym abstrakcji, modelowania i symulacji do współpracy w rozwiązywaniu problemów łączących obliczenia z ich życiem.

Formalna definicja programów nr L63/UK:

Kursy Ceramic Processing / Production pozwalają uczniom badać fizyczne i chemiczne właściwości ceramiki i odpornych na ciepło kompozytów oraz wykorzystywać te materiały do konstruowania użytecznych produktów zgodnie ze standardami branżowymi. Programy te umożliwiają mlodszym nastolatkom zapoznanie się z procesem tłumaczenia pomysłu na gotowy produkt, z instrukcjami w zakresie planowania, projektowania, doboru materiałów oraz korzystania z narzędzi i maszyn.

Opis kursów nr C83/USA:

Warsztaty przygotowujące do samodzielnej pracy / niezależne od produkcji, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają starszym dzieciom zapoznanie się z tematami związanymi z przetwarzaniem i produkcją. Niezależne studia mogą być okazją dla studentów do poszerzenia podstawowych kompetencji specjalistycznej w danej specjalizacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Definicja kursów nr J12/USA:

Kursy Marketing-Workplace Experience zapewniają swoim kursantom doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z marketingiem. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Programy te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Charakterystyka kursów nr G34/UK:

Dystrybucja - kompleksowe Warsztaty skutecznie zapewniają wszystkim zainteresowanym uczestnikom wiedzy i umiejętności związanych z bezpieczną i wydajną dostawą towarów na różne rynki. Treści merytoryczne zazwyczaj obejmują porównywalne zalety różnych form transportu, sieci dystrybucyjnych, procesów śledzenia dużych przesyłek materiałów, transportu towarów w bezpieczny i bezpieczny sposób oraz pakowania.

Formalna definicja programów nr K28/UK:

W tych kursach studenci zdobywają wiedzę i umiejętności w zakresie poszczególnych aspektów blachy. Przykłady obejmują indywidualne Szkolenia rozwoju linii promieniowej, wytwarzania triangulacji i tak dalej.Tagi: