Losowy

Kursy przedmaturalne – wyjazdy do Anglii

Nasza kadra przygotowuje kursy i programy egzaminacyjne dla nastolatków relokujących się wraz z rodzinami do USA lub Wielkiej Brytanii. Pozwalaja one na bezpieczną prawnie migrację do docelowej szkoły. W ostatnich miesiącach organizowaliśmy m.in. niżej opisane programy: Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr B5

Czytaj więcej...

Kursy przedmaturalne – wyjazdy do Anglii

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Nasza kadra przygotowuje kursy i programy egzaminacyjne dla nastolatków relokujących się wraz z rodzinami do USA lub Wielkiej Brytanii. Pozwalaja one na bezpieczną prawnie migrację do docelowej szkoły. W ostatnich miesiącach organizowaliśmy m.in. niżej opisane programy: 

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr B56/USA:

Programy sztuki (klasa 1) zapewniają absolwentom zajęcia sprzyjające twórczej ekspresji, komunikacji poprzez artystyczne przedsięwzięcia oraz docenianie kultury i dziedzictwa. Działania mogą obejmować te, które umożliwiają absolwentom doskonalenie techniki, zwiększenie słownictwa artystycznego i wzmocnienie umiejętności krytycznych. Chociaż forma sztuki zazwyczaj obejmuje sztuki wizualne (rysunek, malarstwo, rzeźba, rzemiosło i tym podobne), studenci mogą również odkrywać inne formy sztuki, takie jak taniec, muzyka i teatr. Konkretna treść kursu jest zgodna z istniejącymi standardami stanu dla klasy 1.

Definicja kursów nr L38/UK:

Szkolenia w zakresie sztuki (przedszkola) zapewniają uczniom odpowiednie dla rozwoju formy działania w celu rozwijania twórczej ekspresji, komunikacji poprzez artystyczne wysiłki oraz doceniania kultury i dziedzictwa. Chociaż forma sztuki zazwyczaj obejmuje sztuki wizualne (rysunek, malarstwo, rzeźba, rzemiosło i tym podobne), studenci mogą również odkrywać inne formy sztuki, takie jak taniec, muzyka i teatr. Konkretna treść kursu jest zgodna z istniejącymi standardami stanowymi dla przedszkola.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr C25/UK:

Programy religioznawcze i teologiczno-niezależne Studia, często prowadzone z instruktorami, członkami kleru lub przywódcami religijnymi jako mentorami, umożliwiają studentom zgłębianie tematów związanych z religią lub teologią. Niezależne studia mogą być okazją dla studentów do poszerzenia wiedzy w danej religii, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwinięcia bardziej zaawansowanych umiejętności.

Formalna definicja programów nr G55/USA:

Programy języka obcego (przedszkola) angażują uczniów w zajęcia odpowiednie dla rozwoju, aby zdobyć umiejętności językowe (słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie) niezbędne do komunikowania się w obcym języku. Treści merytoryczne zazwyczaj zawierają pewne wprowadzenie do innych kultur. Konkretna treść zależy od standardów stanowych dla przedszkola.

Charakterystyka programów nr P46/USA:

Seminaria IB Literature and Performance przygotowują studentów do zdania egzaminu International Baccalaureate na poziomie podstawowym. Treści merytoryczne koncentrują się na relacji między literaturą a teatrem. Warsztaty te mogą obejmować krytyczne studia nad tekstami literackimi, eksplorację wybranych podejść do tekstu i wykonanie tekstów pisanych.

Formalna definicja kursów nr N74/USA:

Szkolenia pisemne (klasa 1) koncentrują się na umiejętności pisania i mogą podkreślać rozpoznawanie i tworzenie różnego rodzaju tekstów; rozszerzenie słownictwa i umiejętności pisania; i połączenie języka z wyrażaniem idei. Konkretna zawartość zależy od standardów stanowych dla klasy 1.

Definicja programów nr A58/USA:

Szkolenia czytania (klasa 6) opierają się na wcześniejszej wiedzy i umiejętnościach czytania oraz mogą podkreślać użycie języka dla różnych efektów, w różnych kontekstach i dla różnych celów. Konkretna treść zależy od standardów państwowych dla klasy 6.Tagi: