Losowy

Szkolenia

Odwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Sylwia Duraj. Wspólnie z ekipą trenerów realizujemy szkolenia biznesowe, treningi menedżerskie , szkolenia zawodowe , sprzedażowe dla przedsiebiorców, a także kursy weekendowe dla uczniów . Nasze wielokulturowe spotkania przygotują Ciebie i Twoich pracowników, czy rodz

Czytaj więcej...

Moje doświadczenia

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Optymalizacja zasobów ludzkich i rozwój osobisty pracowników to dwa obszary, w przypadku których wielu managerów nie do końca się odnajduje. Instrumentalne traktowanie ludzi pracujących w firmie czy też przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to tylko część przewinień, które często się obserwuje w firmowych relacjach.


Jeśli relacje w firmie wśród załogi i pracowników nie są najlepsze, to bardzo chętnie w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. W pracy, którą wykonuję skupiam się przede wszystkim na jak najszerszym podejściu, zajmując się wszystkimi obszarami w dłuższym przedziale czasu. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na daną firmę, poznać jej długofalowe cele, i do tego dopasować optymalizację działań HR.


Na pewno bardzo w pracy pomaga mi doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Udało mi się skończyć kierunek psychologiczny na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalnością związanej z psychologią pracy. Po zakończeniu nauki na uczelni nadal poszerzałam swoje wiadomości, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z obszaru zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa czy też mediacji i negocjacji.


Przez zdobyte doświadczenie mogę wykazywać się pełnym profesjonalizmem w czasie wykonywania swojej pracy. Współpracuję zarówno z wieloma prywatnymi firmami, oraz z jednostkami  administracyjnymi i fundacjami. Pracuję z podmiotami, którym realizuję projekty we wszystkich obszarach wiążących się z HR, to znaczy w procesach rekrutacji oraz przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Całościowo mogę się zająć wdrażaniem w pełnym wymiarze sposobów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, a także z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Bardzo lubię się dzielić zdobytym przez lata doświadczeniem, na przykład przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla managerów i specjalistów HR a także wielu artykułów w branżowych pismach.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to po pierwsze ochrona informacji o wszelkich sprawach, zaufanie moich klientów to dla mnie kluczowa sprawa. Mogę się między innymi zająć audytami kompetencyjnymi i personalnymi, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  oraz ulepszam zagadnienia związane z kadrami. Mogę także przeprowadzić warsztaty dla kadry kierowniczej, które dostarczą cennej wiedzy równocześnie motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: