Losowy

Wolontariat pracowniczy

Razem z Fundacją Training Projects gorąco zapraszamy do uczestniczenia w akcji „Biznes społeczny”. W ramach prowadzonego cyklicznie projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mają niecodzienną szansę dostać od fundacji całkowicie darmowe szkolenia – jako nagrodę w zamian za świadczoną dobroczynność. Doty

Czytaj więcej...

Wolontariat pracowniczy

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Razem z Fundacją Training Projects gorąco zapraszamy do uczestniczenia w akcji „Biznes społeczny”. W ramach prowadzonego cyklicznie projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mają niecodzienną szansę dostać od fundacji całkowicie darmowe szkolenia – jako nagrodę w zamian za świadczoną dobroczynność. Dotychczas kursy rozlosowano wśród ośmiu firm – w każdym miesiącu losowana jest jedna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Wylosowana firma będzie miał możliwość wybrać miejsce ralizacji kursu, preferowaną dla swojej załogi datę, a przede wszystkim - temat warsztatu. Wybierać można z różnorodnej tematyki: od kompetencji interpersonalnych, przez kreatywność i innowacyjność albo warsztaty handlowe, po finanse menedżerskie.

Jak na razie z oferowanej pomocy skorzystali: Centrum Promocji Podlasia, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie , WYG International Sp. z o. o, Urząd Gminy Dopiewo.

Wyróżnione akcje: Diecezjalna Sieć Klubów Seniorów "Aktywna Jesień ", Info-praca, Opolskie, tu pracuję! Dostosowanie umiejętności osób pracujących po 45 roku życia do potrzeb rynku pracy, Dojrzała decyzja - program podnoszenia kwalifikacji i umiejętności, Stowarzyszenie Kobiet Atywnych w gminie Baranów

Szkolenia dla zwycięzców w tym programie charytatywnym prowadzimy w ośrodkach szkoleniowych, które zgodziły się udostępnić gratis sale. Biały Poemat w Zakopanem i Okragły Kamień w Nysie.

Naszym partnerem w tym projekcie jest agencja szkoleniowa Instytyt Zarządzania z Krakowa. Jest to ekspert w dziedzinie gier edukacyjnych, wydarzeń integracyjnych i niektórych treningów z zakresu zarządzania. Razem polecamy wszystkim zainteresowanym następujące rozwiązania:

- Licencjonowane gry biznesowe z tematyki kierowania projektem, planowania strategicznego, finansów menedżerskich, efektywności osobistej, optymalizacji produkcji i podejmowania decyzji

- Oparte na zabawach terenowych spotkania team building o zdecydowanie coachingowym charakterze – scenariusze uczące umiejętności pracy w zespole, komunikacji interpersonalnej, kierowania ludźmi czy rozwiązywania konfliktów.

- Warsztaty menedżerskie z takich dziedzin jak: komunikacja międzykulturowa, działanie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, kierowanie ludźmi, motywowanie, radzenie sobie ze stresem, oraz problematyka handlowa

Jako partner tej jednostki gwarantujemy upust na wszystkie opisane tutaj narzędzia – 15procent dla każdego kto powoła się na nas. Dodatkowo dla każdego z klientów zaproponujemy na życzenie coaching o charakterze follow up po szkoleniu.


Tagi: